Aplikacje internetowe

Dobre rozwiązania
Nie używamy rozwiązań systemowych – każdy produkt wykonywany jest na pod konkretną realizacje.
Szybka realizacja
Dzięki naszym zasobom możemy sprostać wymaganiom związanym z bardzo krótkim czasem realizacji.
Gwarancja
Na wszystkie realizacje udzielamy minimum 2 letniej gwarancji.
Faktura VAT
Jesteśmy w pełni legalną firmą, działającą od ponad 5 lat. Na każdą usługę wystawiamy fakturę VAT.

Obok tworzenia stron internetowych, nasza firma od lat zajmuje się także tworzeniem rozbudowanych aplikacji internetowych. Cechą charakterystyczną dla tego produktu jest to, że od początku do końca powstaje on według wytycznych klienta. Dzięki temu może być w pełni dopasowany do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Między innymi specjalizujemy się w aplikacjach, które mają działać za pośrednictwem różnego rodzaju przeglądarek, a więc programujemy aplikacje webowe. Aplikacją tworzoną na zamówienie może być zarówno bardziej rozbudowana strona internetowa z dodatkowymi funkcjonalnościami, jak i każdy inny program, gra czy strona, którą tworzymy pod klucz. Bardzo często różnego rodzaju aplikacje internetowe są tworzone w ramach uruchamianej kampanii reklamowej. Za ich pośrednictwem można brać udział w konkursach, grać w proste gry lub wykonywać różnego rodzaju zadania.

Bezpłatna, natychmiastowa wycena!

Twoje imię

Twój email

Telefon

Twoja wiadomość

Nasze ostatnie realizacje

Poniżej znajdują się zrealizowane przez nas projekty aplikacji internetowych.

Jesteś zainteresowany?

Napisz lub zadzwoń, przygotujemy darmową wycenę.

Jakiej aplikacji potrzebujesz? Wszystko zaczyna się od rzetelnej analizy potrzeb

W bardzo wielu przypadkach okazuje się, że gotowe i szeroko dostępne, darmowe rozwiązania nie są wystarczające, a do tego po prostu nie da się ich w żaden sposób dostosować do potrzeb danej firmy. W takich przypadkach przychodzimy z pomocą my, gdyż zaprojektujemy i zaprogramujemy wszystko, czego potrzebujesz. Na początku jednak kluczowe jest jak najbardziej szczegółowe naszkicowanie pomysłu oraz potrzeb, jakie ma zaspokajać stworzona aplikacja. Klienci zwracają się do nas z różnymi pomysłami na aplikacje webowe - jedne są bardziej dopracowane, a inne mniej. Zazwyczaj w dookreśleniu wszystkich szczegółów co do tego, jak ma wyglądać aplikacja pomaga jej dokładne rozpisanie lub rozrysowanie, na przykład poprzez specyfikację produktową lub też etap prototypowania. Podczas tego etapu koncepcyjnego niejako krystalizują się potrzeby klientów i można je przełożyć na konkretne działania. Pomaga to też określić budżet, jaki będzie potrzebny na stworzenie danej aplikacji, a także czas, jaki jest niezbędny do jej wykonania.

Na każdym etapie prac konsultujemy wszelkie kwestie z klientem

To szalenie ważne, aby prace nad aplikacją zostały podzielone tak, aby klient na każdym etapie mógł wprowadzić swoje poprawki. Tworzenie aplikacji internetowych standardowo rozpoczynamy od ich zaprojektowania. Tworzona jest więc grafika i już na tym etapie mniej więcej wiadomo w jaki sposób aplikacja będzie się prezentować w momencie, kiedy zostanie ukończona. To jednak nie wszystko, gdyż aplikacje internetowe, aby mogły poprawnie działać muszą zostać jeszcze odpowiednio zaprogramowane. Kiedy wszystko działa jak powinno, jest przetestowane i sprawdzone- gotowy produkt można umieścić w sieci poprzez jego wdrożenie na serwer.

Dlaczego to takie ważne, aby powierzyć tworzenie aplikacji internetowych profesjonalistom?

Z jednej strony dlatego, że w dobrych agencjach i firmach informatycznych takich jak nasza pracują osoby, które znają się na projektowaniu. Są obeznane z zagadnieniami projektowania interfejsów przyjaznych dla użytkowników i mają już na swoim koncie wiele projektów zakończonych sukcesem. Dzięki temu tworzone produkty są przemyślane, a zaproponowana grafika jest nowoczesna, odzwierciedla bieżące trendy w projektowaniu. Kolejnym ważnym argumentem jest to, że dobre agencje posiadają wysokiej klasy specjalistów IT, którzy naprawdę tworzą funkcjonalne aplikacje. Nie musimy się wiec martwić o to, że otrzymany produkt nie będzie działał, będzie się zawieszał lub też że będą pojawiać się jakieś błędy. Zawsze dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasza obsługa była w pełni kompleksowa i abyśmy sami mogli pochwalić się efektami naszej pracy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami - nie boimy się wyzwań, do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie. Jeśli opowiesz nam o swoim pomyśle na aplikację - będziemy mogli opowiedzieć o dostępnych możliwościach jego realizacji. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, a także dowiesz się czegoś więcej o całym procesie realizacji tego rodzaju projektu na tworzenie aplikacji internetowych.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Jeśli masz pytanie, chcesz otrzymać wycenę lub chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, śmiało… napisz lub zadzwoń.

Kontakt

Telefon do nas: 723 569 884
E-mail do nas: info@algrafo.pl

Na zapytanie odpowiadamy w ciągu maksymalnie 24h.
Możesz zadać pytanie również poprzez czat.

Formularz

Twoje imię

Twój email

Telefon

Twoja wiadomość